12 Ekim 2011 Çarşamba

Hastanedeyken ...

Kadıköy Acıbadem hastanesinde doğum yaptım. Hastaneden ve tüm çalışanlardan çok memnunum. Doğum çantasına birçok şey koymuştum, sadece kendi kıyafetlerimi götürmem yeterliymiş:) Ameliyatım ve sonrasında çok iyiydim. Hiç sıkıntım olmadı. İkinci gün normal yemek yemeye başlamıştım.
Ameliyattan sonra hemen odama çıkardılar beni ve kızımı getirdiler. Sütüm gelmişti, ama ben hep sütümün geleceğini biliyordum. Bir gün öncesinden kendimle konuşmuş ve sütümün gelmesi için kendimi telkin etmiştim. Ama kızım emmekte zorluk çekti. Biraz da minik olduğundan dolayı hemşireler de bebeği çok uğraştırmak ve yormak istemediler. Sütümü sağarak kızıma verdiler. Tabi sütüm az olduğundan dolayı mama da yedirdiler. Ne yazık ki hala emmede problemlerimiz var. Çok aldırmıyorum ama anne sütü ile besleniyor ya yeter.
Hastaneye ilk gün eski iş arkadaşım, IX yoldaşım Lütfiye ve kaç senedir arkadaş olduğumuzu hesaplamakta zorluk çektiğim Kamer teyzeleri geldi. İkinci gün öğlen ise işyerimden Canan, Meliha ve Aykun geldi. İkinci günün akşamında üniversiteden arkadaşlarım Jıbid ve Filiz, eski işyerim İş Bankası'ndan arkadaşlarım Özlem ve her iki Yeşim geldi.
Çalışma arkadaşlarıma gönderdikleri çiçek ve Jıbid ve Filiz'e getirdikleri bez pastası için teşekkürler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder